Galanteria nagrobkowa

Wazonylampiony, zdjęcia, ławeczki, krzyże to nieliczne z produktów, które obok kwiatów i zniczy, mogą znaleźć się na płycie nagrobka. Te i inne akcesoria dodają miejscu elegancji i szyku. Wygląd galanterii dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz życzeń rodziny zmarłego, pomagają wyróżnić nagrobek, spośród wielu innych na cmentarzu.

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu szeroką gamę galanterii nagrobnej, która obejmuje produkty wysokiej jakości. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów takich jak: lampiony i wazony granitowe i kompozytowe o różnych kształtach, Szeroki wybór pozwoli Państwu na dopasowanie produktów do swoich indywidualnych potrzeb oraz budżetu. Służymy fachowym doradztwem oraz produktami takimi jak:

  • Wazony – wazy kwiatowe, które dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, kształtach oraz rozmiarach. Wedle wszelkich Państwa życzeń mogą one zostać wykonane z materiałów takich jak: kamień, brąz, stal nierdzewna, oraz żywic poliestrowych. Wszystkie z nich są wysoce odporne na uszkodzenia wynikające ze zmian warunków atmosferycznych.
  • Lampiony – wśród nich odnajdziecie Państwo m.in. eleganckie lampy nagrobne, latarnie oraz klasyczne lampiony na grób. Dostępne są w kilku wariantach wykonania: z granitu lub metalu (brązu, stali nierdzewnej) oraz z możliwością przeszklenia ich szybami bezbarwnymi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, charakteryzują się dużą odpornością na działanie czynników atmosferycznych.
  • Tabliczki – wykonywane wedle życzeń naszych klientów z kamienia. Są one wysoce odporne na odbarwienia, działanie wilgoci oraz łatwe w czyszczeniu. Dostępne w różnych kształtach i wymiarach.
  • Książki nagrobne – stanowią elegancki element dekoracyjny nagrobka. Produkowane są wedle indywidualnych wymiarów i życzeń naszych klientów. Książki stosuje się do upamiętnienia osób, które nie zmieszczą się na głównej tablicy np. dziadkowie. Możliwe jest także umieszczenie na niej sentencji żałobnej w postaci cytatów. Dzięki jej zastosowaniu pamięć o zmarłym jednak nie przeminie.
  • Krzyże – przyklejane, leżące czy stojące. Dostępne w formie klasycznych krucyfiksów, o prostym jak i bardzo bogatym zdobieniu. Wykonane z różnych materiałów np. stali nierdzewnej, odlewów czy tworzyw sztucznych.
  • Zdjęcia – wykonane najczęściej z  porcelany lub kryształu w kształcie owalnym, prostokątnym lub kwadratowym. Wymiar dostawany jest do wielkości tablic i ilości zdjęć.
  • Ławeczki – oferujemy ławeczki metalowe z siedziskiem z tworzyw sztucznych oraz granitowe wykonane z wybranego koloru granitu o dowolnych rozmiarach.

Poza galanteria nagrobkowa, oferujemy Państwu również usługi takie jak: renowacja liter na pomniku i liternictwo. W tym wszelkiego rodzaju wzorów czcionek, krzyży oraz figur Matki Boskiej i Jezusa. Wykonujemy równie indywidualne zamówienia elementów piaskowanych takich jak: szachownice, instrumenty muzyczne czy samoloty. Zachęcamy do kontaktu z nami.